Kola na zakázku Pivovar Lyer Modrava

Tady je malá ukázka mé práce mimo mou domovskou dílnu v Plzni. Již po několik letních sezon servisuji jízdní kola pro vybrané půjčovny kol v srdci Šumavy. V tomto konkrétním případě na Modravě. Právě zde již dlouhou dobu spolupracuji s panem Lyerem, majitelem místního pivovaru Lyer a několika pensionů. Ten mě v letošním roce požádal o dodání nových jízdních kol do své půjčovny.
Vzhledem k tomu, že většina kol na trhu nejsou zcela vyhovující svým osazením pro potřeby půjčoven, rozhodl jsem se oslovit přímo výrobce. S vysokou profesionalitou a precizností se tohoto úkolu ujala firma Amulet, zastoupena panem Janem Hatašem. Společně jsme se dohodli nejen na konfiguraci mnou vyžádaných komponentů, ale také na vlastním designu. Právě design těchto kol je naprosto výjimečný a ojedinělý. Celá flotila těchto nových fešáků je již plně v provozu a těší se jen na to, až si je sami vyzkoušíte. Proškolený personál pivovaru vám poradí se správnou velikostí a také s nastavením ideální výšky sedla.
Věřím, že se vám několika měsíční práce a úsilí líbí a také věřím, že mnou navržená kola budou dobře a dlouho svému provozovateli sloužit.